Виснажлива справа вибір матраца

Важкий вибір
Подивившись на різноманітність представлених сьогодні моделей у магазині матраців, стає зрозумілим, що підібрати оптимальну модель не так і легко. Відвідавши інтернет-магазин «Mebli CITY», можна підібрати модель матраца, який ідеально підійде саме Вам. Консультанти допоможуть підібрати матрац, ціна якого Вам обов’язково сподобається.
Щоб правильно обрати модель матрацу, спершу слід визначитись із потрібними габаритами виробу. Сучасні ліжка мають різні розміри, тому так важливо підібрати матрац, який буде відповідати їм. Це необхідно зробити для забезпечення найкращих умов сну. Краще за все виміряти спальне місце по внутрішньому периметру. Старий матрац може мати певні деформації, тому не слід знімати виміри з нього.
Товщина матраца вибирається на основі потреб та вподобань людини, яка буде спати на ньому. Тут обмежень не має. Можна вибрати виріб, який відповідатиме стилю приміщення.

вибір матраца


Якщо під час зняття вимірів будуть визначені відмінності у межах одного сантиметра – не біда. Матрац підійде для ліжка й на ньому можна буде з комфортом відпочивати. У випадку наявності більших відхилень, доведеться замовляти матрац за індивідуальними замірами.

Як уникнути проблем під час купівлі матраца

Щоб уникнути будь-яких проблем із невідповідністю матраца та ліжка, слід купити вироби, які виготовлені одним і тим самим виробником. Якщо нема такої можливості, тоді слід купувати матрац виробника тієї країни, у якій виготовлене було ліжко. Річ у тім, що у Великобританії та Америці застосовується інша метрична система, тому наші матраци можуть не підходити під розмір ліжок із названих країн. Отримати матрац ідеального розміру легко, купивши його на замовлення, але у такому випадку доведеться платити значно більше. Краще про свій бюджет потурбуватись заздалегідь та купити якісні меблі від перевіреного виробника. Такі меблі можна придбати у «Mebli CITY» та не хвилюватись за якість та тривалість користування.

вибір матраца

 

Матрац для двоспального ліжка

Коли на двоспальному матраці передбачений відпочинок двох людей, треба дуже ретельно розібратися з необхідними параметрами, які допоможуть зробити вибір матраца. Навантаження на матрац значно більше й люди мають відмінності у будові тіла – це виступає ускладненнями під час вибору необхідного матраца. Окрім габаритів, слід врахувати наступні моменти:

  • гнучкість виробу;
  • рівень жорсткості;
  • стійкість до зношення.

Двоспальні матраци призначені для використання загалом сімейними парами, але бувають і випадки, коли чоловік та жінка мають значні відмінності у вазі. М’який матрац буде зручним тільки для тендітної жінки, оскільки чоловікові краще підійде виріб із середнім або високим ступенем жорсткості. Сучасні моделі матраців дають змогу розв’язати подібну проблему. Виробники пропонують моделі з різним ступенем жорсткості на різних сторонах виробу. У інтернет-магазині «Mebli CITY» представлені різноманітні моделі якісних матраців, що зможуть задовольнити потреби будь-якої людини.

Наверх